FC Victrix

pep3k to mistrz.


#1 2007-12-05 14:54:14

Tajfun

Użytkownik

6618054
Call me!
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2007-12-05
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Pomysl na treningi

Mam pomysla jakby tu fajnie przeprowadzac treningi otoz mamy zamiar robic je 2-3 razy w tygodniu wiec mozna by to podzielic np.

Poniedzialek (Trening obronny)
wybieramy 3 defow ktorzy musza zatrzymac szturmy poszczegolnych trojek napastnikow, po udanej czy tam nie udanej akcji nastepna trojka napastnikow atakuje i ewentualnie po kilku akcjach obrona sie zmienia. Jest to latwe do zrobienia poniewaz mozna przy starcie serwera ustawic by w teamie obroncow znalazla sie tylko ta trojka ktora ma bronic bramki, a w drugim teamie znalazli sie napastnicy. Do tego mozna by dodac bronienei rzutow roznych czy inwidualne krycie 1v1, a takze 1v2 (1 obronca). Na koniec krotka gierka z zastosowaniem wyprobowanych manewrow obronnych.

Sroda (Trening klasyczny)
klasyczny to znaczy nie majacy na celu szkolenia poszczegolnych formacji. Mozna by tu zastosowac kilka manewrow takich jak np. Prowadzenie pilki klepka od wlasnego pola karnego po pole karne przeciwnika ze strzalem na koniec (to cwiczenie mozna by robic w 2, 3, a nawet 4 na raz). Klepa na wlasnej polowie z wykorzystaniem po pewnej chwili "crossa" do skrzydlowego na wolne pole. Rzuty rozne, woleje, wslizgi itp. Mozna by tu zastosowac wiele cennych manewrow. Na koniec gierka (mozna np. zastosowac gre na 3 kontakty).

Piatek (Trening ofensywny)
tutaj pasowalo by sie skupic przede wszystkim na grze 1v1, a takze na grze w przewagach 2v1, 3v1. Nic tak nie szlifuje skilla na NS'ie jak trenowanie jednego manewru do perfekcji. Cwiczenie wkonywania rzutow roznych to takze sztuka ofensywna wiec mozna by opracowac kilka wariantow ktore zaskoczylyby przeciwnika. Tutaj nastepnie zagraloby sie cos dluzej.

To oczywiscie tylko moja propozycja treningowa. Nie obraze sie jesli nie zostanie przyjeta

Offline

 

#2 2007-12-05 16:11:40

pep3k

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 57
Punktów :   -5 

Re: Pomysl na treningi

Moim zdaniem nie jest zły pomysl... Ale to cieżko tak wprowadzic bo to wogole jest ciezkie mozemy spróbować jak ci sie uda to zrobic to moze awans jakies rangi dostaniesz:)

Offline

 

#3 2007-12-05 19:56:56

Tajfun

Użytkownik

6618054
Call me!
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2007-12-05
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Pomysl na treningi

To nie jest takie trudne jak sie wydaje, wystarczy tylko dobrze zmotywowanych ludzi i TS. Mozna by wprowadzic takze kary podczas treningu xD Np. za wyglupianie sie karne okrazenia... (joke) Jezeli mam sie tym zajac to nie ma sprawy zrobie jakas ogolna rozpiske i zglosze sie z tym do Ciebie

Offline

 

#4 2007-12-05 22:21:01

Kurgan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-05
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pomysl na treningi

No i proszę. Tajfun opracował bardzo ładny i trafny plan treningowy na weekend.
Zastanawia mnie tylko jedno bo nie do końca zrozumiałem

" nastepna trojka napastnikow atakuje i ewentualnie po kilku akcjach obrona sie zmienia."

Eee niby jak mieliby sie zmieniać ci obrońcy ? Z kim ? Z innymi ? Nie do końca tutaj zrozumiałem . Reszta jak dla mnie wypas naprawdę dobra robota. Tylko czekać aż zostanie wprowadzona w życie.

Offline

 

#5 2007-12-05 22:48:47

pep3k

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 57
Punktów :   -5 

Re: Pomysl na treningi

No nice robota tajfun daje ci wolna ręke na wprowadzenie tego;) Jeśli Ci sie uda to powtarza będzie nagroda;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.peugeot207club.pun.pl www.lo2konskie.pun.pl www.zakon.pun.pl www.fctsianecki.pun.pl www.shopa.pun.pl